24 Czerwiec 2022

Zakończenie Roku Szkolnego

Zakończenie roku szkolnego!

Właśnie zakończył się rok szkolny 2021/2022. Uczniowie rozpoczynają wakacje!

 

Już dziś, 24 czerwca, zakończył się rok szkolny 2021/2022. Uczniowie rozpoczęli swoje upragnione wakacje. Rok ten był dla wielu z nich powrotem do normalności, po trudnym okresie pandemii COVID-19. Uczniowie uczyli się w trybie stacjonarnym i mogli w pełni korzystać ze swoich szkolnych chwil. Wakacje to czas, w którym mogą odpocząć po trudnym roku nadrabiania zaległości programowych wynikających z nauki zdalnej.

Uczniowie od szkolnych obowiązków będą odpoczywać aż przez 66 dni. Dokładnie tyle trwają tegoroczne wakacje. Do szkoły powrócą 1 września, który wypada w czwartek.

W większości szkół podstawowych i średnich odbyło się dziś uroczyste pożegnanie. Uczniowie często w ten dzień przygotowują przedstawienia, otrzymują świadectwa, nagrody za wyróżniające się wyniki i dziękują swoim nauczycielom za poświęcany im czas.

Wszystkim uczniom życzymy, aby te wakacje były pełne niezapomnianych przygód! Bawcie się i zbierajcie siły na kolejny rok szkolny! Wszystkim nauczycielom dziękujemy za ich wkład w poszerzanie wiedzy dzieci i młodzieży, ich zaangażowanie i pasję. Dziękujemy także wszystkim szkołom za kolejny owocny rok współpracy!