# Nazwa szkoły Miejscowość Ilość ocen Ocena szkoły
1 SZKOŁA PODSTAWOWA HELIANTUS Ursynów 7
2 SPOŁECZNA SZKOŁA PODSTAWOWA MILANOWSKIEGO TOWARZYSTWA EDUKACYJNEGO Milanówek 6
3 AKADEMICKIE LICEUM OGÓLNOKSZTAŁCĄCE FUNDACJI STERNIK WARSZAWA ZACHÓD Pruszków 5
4 AKADEMICKIE LICEUM OGÓLNOKSZTAŁCĄCE MILENIUM Gniezno 5
5 AKADEMICKIE LICEUM OGÓLNOKSZTAŁCĄCE POLITECHNIKI BIAŁOSTOCKIEJ Białystok 5
6 AKADEMICKIE LICEUM OGÓLNOKSZTAŁCĄCE POLITECHNIKI ŚLĄSKIEJ Rybnik 5
7 AKADEMICKIE LICEUM OGÓLNOKSZTAŁCĄCE PRZY WYŻSZEJ SZKOLE INŻYNIERII GOSPODARKI Słupsk 5
8 ARCHIDIECEZJALNA KATOLICKA PUBLICZNA SZKOŁA PODSTAWOWA W TOMASZOWIE MAZOWIECKIM Tomaszów Mazowiecki 5
9 AS-LICEUM OGÓLNOKSZTAŁCĄCE DLA DOROSŁYCH Targówek 5
10 ATUT - LICEUM OGÓLNOKSZTAŁCĄCE DLA DOROSŁYCH Chorzów 5
11 ATUT - SZKOŁA PODSTAWOWA DLA DOROSŁYCH W CHORZOWIE Chorzów 5
12 AUTORSKA SZKOŁA MUZYKI ROZRYWKOWEJ I JAZZU I ST. IM.KRZYSZTOFA KOMEDY W WARSZAWIE Wola 5
13 AUTORSKA SZKOŁA MUZYKI ROZRYWKOWEJ I JAZZU II ST. IM. KRZYSZTOFA KOMEDY W WARSZAWIE Wola 5
14 AUTORSKA SZKOŁA PODSTAWOWA GALILEO Wrocław-Fabryczna 5
15 BRANŻOWA SZKOŁA I STOPINIA W KOROLÓWCE-OSADZIE Korolówka-Osada 5
16 BRANŻOWA SZKOŁA I STOPNIA Przasnysz 5
17 BRANŻOWA SZKOŁA I STOPNIA Międzyrzecz 5
18 BRANŻOWA SZKOŁA I STOPNIA Milówka 5
19 BRANŻOWA SZKOŁA I STOPNIA IM. PROF. TADEUSZA KONOPIŃSKIEGO W CENTRUM KSZTAŁCANIA ZAWODOWEGO I USTAWICZNEGO W LUDOWIE POLSKIM Ludów Polski 5
20 BRANŻOWA SZKOŁA I STOPNIA NR 1 Płock 5
21 BRANŻOWA SZKOŁA I STOPNIA NR 1 W NYSIE Nysa 5
22 BRANŻOWA SZKOŁA I STOPNIA NR 2 W NYSIE Nysa 5
23 BRANŻOWA SZKOŁA I STOPNIA NR 2 W SOSNOWCU Sosnowiec 5
24 BRANŻOWA SZKOŁA I STOPNIA NR 3 Płock 5
25 BRANŻOWA SZKOŁA I STOPNIA NR 3 ARCHITEKTONICZNO-BUDOWLANA W SOSNOWCU Sosnowiec 5
26 BRANŻOWA SZKOŁA I STOPNIA NR 4 Płock 5
27 BRANŻOWA SZKOŁA I STOPNIA NR 4 GASTRONOMICZNA W SOSNOWCU Sosnowiec 5
28 BRANŻOWA SZKOŁA I STOPNIA SPECJALNA NR 1 W RACIBORZU Racibórz 5
29 BRANŻOWA SZKOŁA I STOPNIA SPECJALNA W MROWINACH Mrowiny 5
30 BRANŻOWA SZKOŁA I STOPNIA SPECJALNA W SPECJALNYM OŚRODKU SZKOLNO-WYCHOWAWCZYM IM. PRZYJACIÓŁ ŚRODOWISKA W DŁUGOPOLU-ZDROJU Długopole-Zdrój 5
31 BRANŻOWA SZKOŁA I STOPNIA W ANNOPOLU Annopol 5
32 BRANŻOWA SZKOŁA I STOPNIA W BARANOWIE Baranowo 5
33 BRANŻOWA SZKOŁA I STOPNIA W BOGDAŃCZOWICACH Bogdańczowice 5
34 BRANŻOWA SZKOŁA I STOPNIA W BRZOSTKU Klecie 5
35 BRANŻOWA SZKOŁA I STOPNIA W CZARTAJEWIE Czartajew 5
36 BRANŻOWA SZKOŁA I STOPNIA W GNIEWIE Gniew 5
37 BRANŻOWA SZKOŁA I STOPNIA W GŁUCHOŁAZACH Głuchołazy 5
38 BRANŻOWA SZKOŁA I STOPNIA W LUBNIU, LUBIEŃ 20 Lubień 5
39 BRANŻOWA SZKOŁA I STOPNIA W LUDWINIE Ludwin 5
40 BRANŻOWA SZKOŁA I STOPNIA W MALINOWIE Malinowo 5
41 BRANŻOWA SZKOŁA I STOPNIA W NIEĆKOWIE Niećkowo 5
42 BRANŻOWA SZKOŁA I STOPNIA W NOWEM W ZESPOLE SZKÓŁ Nowe 5
43 BRANŻOWA SZKOŁA I STOPNIA W OSTROŻANACH Ostrożany 5
44 BRANŻOWA SZKOŁA I STOPNIA W PRASZCE Praszka 5
45 BRANŻOWA SZKOŁA I STOPNIA W PŁOCKU Płock 5
46 BRANŻOWA SZKOŁA I STOPNIA W TRZEBIATOWIE WOJEWÓDZKIEGO ZAKŁADU DOSKONALENIA ZAWODOWEGO W SZCZECINIE Trzebiatów 5
47 BRANŻOWA SZKOŁA I STOPNIA W ZESPOLE SZKÓŁ GASTRONOMICZNO-HOTELARSKICH IM. GENOWEFY JAWORSKIEJ W INOWROCŁAWIU Inowrocław 5
48 BRANŻOWA SZKOŁA I STOPNIA W ZESPOLE SZKÓŁ IM. WINCENTEGO WITOSA W PŁOTACH Płoty 5
49 BRANŻOWA SZKOŁA I STOPNIA W ZESPOLE SZKÓŁ PONADPODSTAWOWYCH IM. DEZYDEREGO CHŁAPOWSKIEGO W WITKOWIE Witkowo 5
50 BRANŻOWA SZKOŁA I STOPNIA W ZESPOLE SZKÓŁ W GŁUCHOWIE. Głuchów 5